Apollokampen Oskarström 2004-04-17

HBK-brottaren

kategori

viktklass

placering

   
Carolina Luu Nilsson F/y 26 3    

motståndare

klubb

fall

poäng

tek.överlägsenhet

w.o

Cassandra Sjögren Bergania förlust      
Lisa Larsson Skene BK förust      
Josefina Sävstrand Bergania vinst      


HBK-brottaren

kategori

viktklass

placering

   
Nicolina Gyllström F/y 35 6    

motståndare

klubb

fall

poäng

tek.överlägsenhet

w.o

Emelie Lindell Bergania förlust      
Emma Hansson Osby AoBK förlust      


HBK-brottaren

kategori

viktklass

placering

   
Simon Isaksson P 38 opl    

motståndare

klubb

fall

poäng

tek.överlägsenhet

w.o

Andreas Timm BK Enig förlust      
Niklas Norström Örgryte     förlust 0-10  


HBK-brottaren

kategori

viktklass

placering

   
Jakob Lang P 42 opl    

motståndare

klubb

fall

poäng

tek.överlägsenhet

w.o

Rickard Börjesson Varberg förlust      
Martin Andersson Kungsbacka vinst      
Freddy Winsth Värnamo förlust      


HBK-brottaren

kategori

viktklass

placering

   
Sara Thörnblom Kv/u 56 2    

motståndare

klubb

fall

poäng

tek.överlägsenhet

w.o

Frida Alenius Bergania vinst      
Gisela Lindblom Klippan vinst      
Jenny Hansson Osby AoBK förlust      


HBK-brottaren

kategori

viktklass

placering

   
Emma Nilsson F/ä 56 2    

motståndare

klubb

fall

poäng

tek.överlägsenhet

w.o

Mirjam Strålman BK80   vinst 6-4    
Elvira Alm Nylöse BK förlust      


HBK-brottaren

kategori

viktklass

placering

   
Kim Johansson P 42 opl    

motståndare

klubb

fall

poäng

tek.överlägsenhet

w.o

Mattias Jönsson Klippans BK   vinst 4-1    
Kevin Björkman BK Envig vinst      
Rickard Veberg Falköping   vinst 9-0    
Rickard Sjöö Varberg     förlust 0-11  
Arian Isufi BK Enig   förlust 8-9    


HBK-brottaren

kategori

viktklass

placering

   
Edvin Henriksson P 66 4    

motståndare

klubb

fall

poäng

tek.överlägsenhet

w.o

Bujar Cimili Viskadalen förlust      
Mikael Karlsson Värnamo förlust      
Mike Andersson Nylöse förlust      


HBK-brottaren

kategori

viktklass

placering

   
Niklas Thörnblom U 58 2    

motståndare

klubb

fall

poäng

tek.överlägsenhet

w.o

Nimehaji Sueylahi Bergania   vinst 8-3    
Tony Segelsson Klippans BK vinst      
Viktor Karlsson Björnekulla     förlust 0-10  

 

  Tillbaka